Ładowarka z napędem elektycznym – niezbędna dla Twojej firmy!

Ładowarka z napędem elektycznym – niezbędna dla Twojej firmy!

Uniwersalny nośnik komunalny

Dzięki szerokiej gamie dostępnego osprzętu, ładowarka z napędem elektrycznym Elise może pracować w sektorze komunalnym jako zamiatarka, kosiarka, pług (również wirnikowy z wyrzutem śniegu) lub na przykład jako maszyna do karczowania.

Uniwersalny nośnik budowlany

Ładowarka Elise współpracuje również z takim osprzętem jak młot hydrauliczny, wiertnica, mieszalnik do betonu, ramię kopiące, łyżka otwierana 4w1, co sprawia że staje się niezbędną maszyną pomocniczą na każdej budowie. Uniezależnienie maszyny od dostaw paliwa jest dodatkowym atutem.

Uniwersalny nośnik rolniczy

Praca w rolnictwie wymaga zastosowania odpowiednich narzędzi takich jak chwytak rolniczy, widły paletowe, chwytak do drewna, chwytak do balotów, koparka łańcuchowa, łyżka z chwytakiem. Możliwość pracy wewnątrz budynków jest podstawowym atutem ładowarki Elise – cicha praca i zerowa emisja spalin to prawdziwa rewolucja w Twoim ekologicznym gospodarstwie.

Maszyna przydatna w wielu innych branżach

Standardowo wyposażona w łyżkę do ładowania, może skutecznie wspomagać prace w rozmaitych branżach, takich jak energetyka, przemysł drzewny i leśny, wszelkiego rodzaju hodowle i farmy, brukarstwo i wiele innych. Zastosowanie różnorodnych przystawek takich jak ramię kopiące czy łuparka do drewna potwierdza przydatność tej ładowarki dla wielu firm niezależnie od ich profilu działalności.

Nowatorska i ekologiczna ładowarka

Jedyna na świecie ładowarka ze sterowaniem burtowym zasilana elektrycznie zaskakuje wieloma opcjami dodatkowymi, takimi jak zdalne sterowanie, szybkozłącze hydrauliczne, elektrycznie przyciemniane szyby, a także charakterystyką pracy, tj. wysoka stabilność, opcja Microspeed pozwalają na jazdę z prędkością 0,15 km/h oraz ładowność 900 kg.

Niskie koszty użytkowania są gwarancją szybkiego zwrotu inwestycji w elektryczna ładowarkę Elise. Dzięki tym niskim kosztom i kilkudziesięciu dostępnym przystawkom klienci mają możliwość znalezienia dodatkowego źródła przychodu, w zależności od bieżącego zapotrzebowania lokalnego rynku.

Gdzie można zobaczyć ładowarkę Elise?

Miniładowarka Elise z napędem elektrycznym będzie prezentowana na targach Agro Show w Bednarach koło Poznania w dniach 20-23 września 2018.

Zobacz również: filmy na temat ładowarki Elise >>>

Udostępnij wpis