Młoty wyburzeniowe do koparek

Młoty wyburzeniowe do koparek

Młoty wyburzeniowe Arrowhead charakteryzują się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Produkowane w Chesterfield młoty posiadają też najwyższy stosunek energii uderzenia do wagi młota.

Ważnym atutem młotów Arrowhead jest ich konstrukcja, a szczególnie zastosowany system dwóch poduszek polimerowych, który zapewnia zmniejszony wpływ zwrotnego uderzenia młota i jego negatywny wpływ na elementy ramienia. Producent młotów Arrowhead próbuje w ten sposób przełamać mit krążący wśród użytkowników młotów, mówiący o przyspieszonym zużyciu połączeń sworzniowych w nośnikach.

Angielscy inżynierowie zapewniają, że przy stosowaniu się do zaleceń zawartych w instrukcji obsługi urządzenia, można skutecznie wydłużyć żywotność zarówno koparki jak i młota. W kwestii eksploatacji należy zaznaczyć, że jedyna czynnością jest smarowanie młota. Ważnym elementem jest też codzienna kontrola śrubowego mocowania płyty adaptacyjnej.

Nowe modele S280 i S450 są uzupełnieniem oferty w segmencie ciężkich młotów do maszyn gąsienicowych. Młot Arrowhead S280 waży 2680 kg i generuje energię uderzenia 8500 Dżuli. Jest przeznaczony do maszyn o wadze 25-35 ton. Młot Arrowhead S450 to prawdziwy gigant w ofercie – prawie 4800 kg i 16000 Dżuli – można go zastosować do maszyn z przedziału od 39 do 71 ton.

Udostępnij wpis