Frezarka do asfaltu Simex pomocna przy naprawach nawierzchni

Frezarka do asfaltu Simex pomocna przy naprawach nawierzchni

Frezarki do asfaltu Simex charakteryzują się wysoką wydajnością, dzięki opatentowanym rozwiązaniom użytym przy projektowaniu tych urządzeń.

Frezarki Simex są przeznaczone do pracy na ramieniu koparek i ładowarek różnego typu. Specyfikacja frezarki do danej maszyny uwzględnia zarówno możliwości nośnika pod względem wydajności zasilania, udźwigu operacyjnego ramienia jak i wymagania klienta pod kątem szerokości i głębokości frezowania.

Wiele zastosowanych rozwiązań nie tylko usprawnia i przyspiesza prowadzone prace, ale również umożliwia precyzyjne frezowanie w zadanym zakresie parametrów.

Frezarki do asfaltu Simex dają możliwość uzyskania powtarzalnej i kontrolowanej głębokości frezowania nawierzchni, a dzięki szerokiemu zakresowi pracy ramienia nie ma potrzeby częstej zmiany położenia koparki.

Model frezarki do asfaltu Simex PLB400 jest odpowiedzią na zapytania klientów, ponieważ frezarki mają stosunkową wysoką masę względem wagi nośnika, a w związku z tym wiele dostępnych modeli daje możliwość dokładnego trafienia w potrzeby klientów.

Frezarki Simex pracują bardzo stabilnie, a wiele dodatkowych opcji dostępnych np. w modelach przeznaczonych do ładowarek, w tym spryskiwacze, wskaźniki nacisku, przesuw boczny itp. stanowi o najwyższej klasie tych urządzeń.

 

Udostępnij wpis