Elektryczne ładowarki Kovaco ze sterowaniem burtowym

Elektryczne ładowarki Kovaco ze sterowaniem burtowym

Oferta śląskiej firmy ADS Technic została rozszerzona o w pełni elektryczne ładowarki o sterowaniu burtowym firmy Kovaco Electric. Maszyny Kovaco są pierwszymi na świecie w pełni elektrycznymi ładowarkami o sterowaniu burtowym i są dostępne w dwóch różnych wersjach: Elise 900 i MiniZ 400.

Ładowarki o sterowaniu burtowym są ciche i kompaktowe, dzięki czemu idealnie nadają się do pracy w ograniczonych przestrzeniach i przy zerowej emisji. Wobec surowych wymagań, zwłaszcza w przypadku stosowania w budynkach, w tym przy renowacji, wyburzeniach i porządkowania budynków, spalinowe maszyny nie mogą być wykorzystywane.

Maszyny elektryczne Kovaco Electric mają taką samą moc, jak porównywalne wersje z silnikiem Diesla, a zatem nie ma kompromisu w zakresie mocy i wydajności.

Ładowarka Elise 900

Elise 900 to w pełni elektryczna ładowarka o sterowaniu burtowym i jedyna w swoim rodzaju. Maszyna jest kompaktowa i ma dużą pojemność baterii, która może być używana przez 6-8 godzin bez przerwy. Ładowarka o sterowaniu burtowym jest napędzana trzema silnikami elektrycznymi, każdy o mocy 9,8 kW.

Ładowność Elise wynosi 900 kg. Maksymalne obciążenie wywracające ładowarki o sterowaniu burtowym Elise 900 wynosi nie mniej niż 1800 kg. Maksymalna wysokość wysięgnika to 3,4 metra.

Elektryczna ładowarka o sterowaniu burtowym jest cicha, ma zerową emisję i może dobrze pracować w ciasnych przestrzeniach i jest idealna do prac rozbiórkowych. Maszyny Kovaco Electric są odpowiednie dla prac przeładunkowych w portach, ponieważ maszyny nie emitują zanieczyszczeń, a zrównoważony rozwój w portach również staje się coraz ważniejszy.

Ładowarka MiniZ 400

MiniZ 400 jest jeszcze bardziej kompaktowa niż Elise 900, a także cicha i bezemisyjna. Ładowarka o sterowaniu burtowym jest idealna do pracy w ciasnych przestrzeniach (np. w pomieszczeniach). Model ten jest również w pełni elektryczny i jest napędzany trzema silnikami elektrycznymi o mocy 2,7 ​​kW.

Maszyna ma ładowność 400 kg, zaś ładowność wywracającą 800 kg, dzięki czemu doskonale nadaje się do lżejszych prac. Żywotność baterii tej maszyny wynosi od 4 do 8 godzin.

Udostępnij wpis