Wozidło elektryczne Ecovolve

Wozidło elektryczne Ecovolve

Wozidło elektryczne Ecovolve to uniwersalny transporter do przewozu ziemi, urobku, gruzu, betonu, piasku i podobnych materiałów. Kompaktowa budowa pozwala na dotarcie w bardzo niedostępne miejsca, w tym wewnątrz budynków.

Wysoki punkt wyładunku, czy opcjonalna przystawka do betonu daje nowe możliwości w wewnętrznym transporcie materiałów, wozidło Ecovolve może współpracować z minikoparką, pompą betonu, jak i niezależnie od innych maszyn.

Wozidło Ecovolve charakteryzuje bardzo precyzyjne sterowanie, charakterystyka pracy jest podobna jak w magazynowych wózkach wysokiego składowania, dzięki czemu można bezpiecznie i precyzyjnie manewrować w trudnych warunkach pracy i małych przestrzeniach roboczych.

Ecovolve – Wozidło do zadań specjalnych

Elektryczne zasilanie gwarantuje nieprzerwaną pracę przez całą zmianę. Niski poziom hałasu umożliwia na nieinwazyjne funkcjonowanie również we wrażliwej przestrzeni miejskiej, szpitalach, budynkach użyteczności publicznej, parkingach wielopoziomowych, centrach handlowych oraz obiektach przemysłowych i innych miejscach o wysokich wymaganiach środowiskowych.

Uniwersalny charakter Ecovolve powoduje, że maszyna ta jednocześnie możne znaleźć zastosowanie w górnictwie, tunellingu, budownictwie, wyburzeniach, pracach komunalnych. Wozidło elektryczne może być również wykorzystane w przemyśle farmaceutycznym, rolnictwie, czy hodowli. Jest to doskonała maszyna, która znajdzie rzesze zainteresowanych w każdej wypożyczalni sprzętu budowlanego.

Udostępnij wpis